Katodik Koruma Ölçüm ve Testler

Katodik işleminin yapılma nedeni iş ortamında bulunan korozyondan insanların koruma yoludur. Tabi bu işin bilerek yapılması kaliteli bir uygulama sonucu doğurmaktadır. Bu uygulamanın elektrokimyasal yollar ile yapılması işin ne kadar dikkatle ve bilinçli bir şekilde yapılması gerektiğini göstermektedir.

GNY Mühendislik katodik koruma testleri yaparak sizlerin sağlık sorunlarını yaşamanızı engellemektedir. Bu yüzden sizlerde bizim ekibimiz ile temas kurmalısınız. Eğer sistem kurulduktan sonra ortamda bulunan elektrik akımı kesilirse zararlı olan metal tekrar oluşmaya başlayacaktır. Bu da sizlerin sağlığınızı bozacak bir durumdur.

Yıllardır bu konuda hizmet sunan ekibimizin uygulamalarından sizlerde yararlanırsanız ortaya çıkan sorunları rahatlıkla atlatabilirsiniz. Farklı iş sektörlerinde kullanılan katodik koruma yöntemleri her zaman insanların yararına olan uygulamalardır.

Kullanılan iş dalları arasında doğal gaz, içme suyu ve atık su boruları gibi yerlerde kullanılmaktadır. Bu boruların sağlam bir şekilde sürekli olarak kullanıla bilinmesi için belirli aralıklarla katodik koruma testlerinin yapılması gerekir. Yapılmadığı zaman kontrol sağlanamaz ve insanların istemediği durumlar ortaya çıkabilmektedir.

GNY Mühendislik kendisini bu iş dalında iyi bir şekilde geliştirdiği için ortaya hiçbir sorun çıkmamıştır. Başarılı uygulamaları ile kendisini tercih eden müşterilerini memnun etmektedir. Bu katodik koruma testleri içinde geçerlidir. Katodik koruma testleri sayesinde ortamın ne kadar güvenilir olduğunu rahatlıkla görebileceksiniz. Firmamız GNY Mühendislik ortamın daha net bir şekilde güvenliğini sağlamak amacı ile uygulamaları yapmaktadır.